KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804226
nr 1280 4226
Elsa Wilson
(1878-1944), Sverige
Oljemålning, Landskap. Ej signerad. Olja på pannå, 14x19 cm
Elsa Wilson, svensk målare och grafiker född 1878, död 1944.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:07:43
5/10 08:07:04